Czy wiesz, w jaki sposób szybko można by skorygować niektóre wady wzroku?

O tym, że wzrok jest jednym z najważniejszych do zwykłego funkcjonowania zmysłów nie należy raczej nikogo przekonywać. Co prawda przy niektórych wadach widzenia pewną pomocą mogą być zwykłe okulary lub soczewki kontaktowe, ale nie dla każdej osoby jest to satysfakcjonujące rozwiązanie.

laserowa korekcja wzroku warszawa

Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście pewne wady można skorygować za pomocą szczególnego zabiegu. Chirurgia refrakcyjna proponuje krótki zabieg, w czasie którego wiązka lasera poprawia powierzchnię rogówki narządu wzroku w ciągu tylko kilku chwil. Powstałe podczas operacji przemiany na rogówce mają rozmiar zaledwie dziesiątych części milimetra, jednak już to zezwala na przywrócenie ostrego wzroku.

Ten materiał jest dla Ciebie interesujący? Jeśli tak to, zobacz także podobne wątki, które posiadają informacje na omawiany temat.

Jeśli interesuje Cię tego typu laserowa korekcja wzroku Warszawa to miasto, w którym znajdziesz najlepszych fachowców, którzy wykonują takie zabiegi. Dysponują oni najlepszym dostępnym urządzeniem, dzięki jakiemu są w stanie zapewnić bezpieczeństwo pacjenta.

Do przeprowadzania takich zabiegów wykorzystywany jest najbardziej nowoczesny oraz najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt, jaki charakteryzuje się niezwykle dużą szybkością działania, jaka w rzeczywistości może pozwolić na skorygowanie wady o 1 dioptrię w tylko półtorej sekundy. Precyzję działania zapewnia specjalistyczny system śledzenia ruchów gałki ocznej w aż kilku różnych płaszczyznach. Podczas operacji nie ma konieczności dotyku powierzchni oczu. Zanim jednak zabieg zostanie wykonany, pacjent powinien pomyślnie zaliczyć badania kwalifikacyjne.

Są one odpłatne oraz nie można by na nie przybyć jako kierujący. Osoby, które noszą szkła kontaktowe muszą z nich zrezygnować na parę tygodni przed przeprowadzeniem badania kwalifikacyjnego.