Dla kogo są stworzone pastylki na schudnięcie pod nazwą Asystor Slim?

Nikt nie lubi, gdy ma uczucie, iż zamiast chodzić, to się toczy. To oczywiście przesada, niemniej jednak fakt, jest taki, iż tłuszczyk odkłada się na brzuchu czy też na udach.

asystor slim

Autor: www.jzo.com.pl
Źródło: www.jzo.com.pl
A na to, żeby regularnie ćwiczyć nie zawsze starcza nam czasu oraz nade wszystkim chęci.

Ach, żeby była jakaś kapsułka, jaką można by po prostu połknąć i zeszczupleć… To byłoby coś…

Ważne jest to, że informacje, które posiada ta strona, Cię olśniły. Kliknij zatem na poniższy i przeczytaj przykłady (https://www.krakowskaspizarnia.pl/informacje/restauracja-opatkowice) omawiane materiały.

Ale ale… Czy aby takie pastylki już nie istnieją? Naturalnie, że tak. Można je kupić w sklepie z lekami i noszą nazwę Asystor Slim. To współczesny suplement diety, którego działanie zostało starannie zaplanowane. To przeto, że tabletki Asystor Slim to tak naprawdę oddzielne tabletki na dzień i na noc. „Z jakiego powodu tak?” – mógłby ktokolwiek spytać. Otóż tabletka na dzień, zatem ta w odcieniu żółtym ma inny skład niż kapsułka w odcieniu niebieskim, jaką powinno zażywać się wieczorami. Pastylki na rano zawierają między innymi ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy lub kompleks ekstraktu z alg brunatnych oraz wyciąg z pestek winogron.

Tabletki na wieczór z kolei to nic odmiennego jak wyciąg z Garcinia cambogia, spirulina, glukonian cynku, ekstrakt z liści mate, proszek z owoców opuncji figowej, hydroksypropylometyloceluloza. Niemniej jednak najważniejsze jest to, żeby tabletki Asystor Slim podobnie jak każdy odmienny towar medyczny przechowywać w obszarze niedostępnym dla dzieci.

Warto także dodać, iż leki powinny być składowane w temp. pokojowej. Jeśli słyszałaś, iż Twoja koleżanka także chciałaby nieco schudnąć, możesz jej ze spokojnym sumieniem polecić pastylki Asystor Slim.