Jak troszczyć się o siebie, kiedy pojawiają się trudne sytuacje – innymi słowy o tabu w higienie

Codziennie wykonujemy czynności zespolone z higieną, chcemy czuć się dobrze w swojej skórze, gdyż wtedy i nastrój jest na wyższym poziomie. Jednak codzienne czynności w postaci kąpieli, czesania włosów czy nawet robienia makijażu nie zawsze są wystarczające.
jesień

Autor: Hiii Fiii
Źródło: http://www.flickr.com

W wielu sytuacjach niezbędna jest dodatkowa ochrona, by czuć się świeżo, dobrym przykładem jest sytuacja połączona z problemem nietrzymania moczu, który dotyka coraz to więcej osób. Pomóc w tym może regularne używanie tena lady extra, są to specjalne podpaski zapewniające poczucie suchości i czystości. Podpaski zawierają specjalny wsad dry fast core, który odpowiada za to, aby wilgoć została wewnątrz podpaski. Wkład ten posiada szereg zalet, a więc jego chłonność jest o wiele wyższa od tej w tradycyjnych podpaskach, zawarty w nich system fresh odour control zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, a mikroperełki dbają, by płyn znajdował się w środku, co zapewnia poczucie suchości. Dużym plusem jest również to, iż podpaski te są miękkie i delikatne dla skóry, a to ważne przy ich nieustannym użytkowaniu. Tena lady extra doskonale sprawdzają się również w czasie połogu, gdy układ wewnętrzny wraca do stanu właściwego oraz oczyszcza się. Poza tak trudnymi tematami są również te bardziej przyziemne, jak higiena nosa i oczu, dezynfekowanie ran, płukanie uszu lub również rozpuszczanie produktów do inhalacji. Tutaj więcej: swiatleku.pl/leki-i-wyroby-medyczne/materialy-higieniczne-i-opatrunkowe/wkladki-urologiczne/tena-wkladki-anatomiczne-lady-extra20 (swiatleku.pl/leki-i-wyroby-medyczne/materialy-higieniczne-i-opatrunkowe/wkladki-urologiczne/tena-wkladki-anatomiczne-lady-extra20)cie nie przeznaczony do iniekcji. Płyn ten nie zawiera konserwantów, jest bezpieczny, całkowicie higieniczny i łatwy w użyciu. W jego formułę wchodzi chlorek sodu i woda oczyszczona. Ze względu na ryzyko szybkiego rozwijania się bakterii, nie wolno po jego otwarciu przechowywać go dłużej niż 24 godziny. Gilbert nacl w przypadku czyszczenia nosa trzeba stosować w odniesieniu od zapotrzebowania, oczy powinno się oczyszczać albo płukać, rany przemywać wykorzystując całą zawartość fiolki, a uszy płukać. Ciekawe dane: .

Czystość to sprawa priorytetowa, jednak by zachować zdrowie i urodę, najpierw trzeba zadbać o https://www.swiatleku.pl/product/gilbert-5-ml-krople-do-oczu-100-sztuk (https://www.swiatleku.pl/product/gilbert-5-ml-krople-do-oczu-100-sztuk)