Zakupy przez narodzinami swojego pierwszego dziecka czyli co jest konieczne, a które przedmioty będzie można sobie odpuścić.

Zamierzając się odpowiednio przygotować na urodziny pierwszego dziecka należy pomyśleć o dużej ilości różnych rzeczy. Na pewno większość wyprawki powinno się zgromadzić dużo wcześniej, bo przede wszystkim będzie można zakupić wszystko znacznie taniej, a po drugie po narodzinach może po prostu być za mało czasu na to, żeby biegać po różnych sklepach.

Termometr

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Im więcej się załatwi przed dniem narodzin, tym mniej będzie niepotrzebnego zamieszania i biegania za czymś, co w tej chwili właśnie jest niezbędne- . W pierwszej kolejności trzeba więc zakupić wózek, jest on konieczny do tego, żeby można było wyjść z niemowlakiem na spacer. Zależnie od preferencji wybrać można wersję z dwoma wózkami, spacerowym i głębokim, albo zakupić jeden uniwersalny, lecz za każdym razem powinien on być porządny i co najważniejsze bezpieczny.

Atrakcyjna wiadomość? Jeżeli tak sądzisz, poza tym wejdź na ten link – zobaczysz znacznie więcej w ofercie (http://www.inmed24.pl/cardiotest-beta-system-p86), która dotyczy rozpatrywanej tutaj kwestii.

Z większych rzeczy konieczne będą również samochodowy fotelik, nosidełko a także łóżeczko z pełnym wyposażeniem, to znaczy z dobrym przewijakiem, materacem i pościelą, tu ważne będzie aby wszystko było wykonane z materiałów całkowicie bezpiecznych dla niemowlaków.

Oprócz przedmiotów koniecznych i oczywistych dużo jest do kupienia również drobnych akcesoriów, które mogą być przydatne, lecz niekoniecznie muszą. Mogą one ułatwić codzienną opiekę i mogą pomóc w niejednej rzeczy, ale nie wszyscy rodzice je zapewne kupią- znajdziesz to na stronie. Przykładowo w przypadku choroby należy dzieciom mierzyć temperaturę, aby dokładnie wiedzieć, jaki jest ich stan. Doskonale sprawdzają się w tej roli elektroniczne termometry dla niemowląt, ale jeżeli ktoś takiego miał nie będzie, to zwykłym lekarskim również temperaturę można będzie zmierzyć.

dziecko, maluch

Autor: Philippe Put
Źródło: http://www.flickr.com
Termometr elektroniczny owszem jest często przydatny, lecz bez niego też można dzieckiem się opiekować. Podobnie będzie z akcesoriami do przenoszenia niemowlaków. Niektóre panie bardzo sobie chwalą chusty dla niemowląt, w których mogą przez cały dzień przebywać ze swoim maluszkiem, lecz duża część młodych mam nie przepada za nimi i po prostu ich nie używa. Nie ma też takiej konieczności, bo jeśli komuś nie będzie pasować taki system noszenia dziecka, to po prostu nie będzie z niego korzystał.