Funkcjonalne usuwanie szpecących blizn laserem

Blizny mogą powstawać z różnorodnych przyczyn, niekiedy mamy do czynienia z bliznami potrądzikowymi, pourazowymi lub także pooperacyjnymi. Blizny w wielu przypadkach są niezmiernie widoczne, a to powoduje, iż czujemy się niekomfortowo pod względem fizycznym, oraz nawet psychicznym. Na szczęście współcześnie blizny wolno bezproblemowo usunąć, mnogość biegłych gabinetów kosmetycznych oferuje laserowe usuwanie blizn Katowice.

bez blizn] Laserowe usuwanie blizn jest całkowicie bezpieczne, w związku z tym nie musimy niczego się obawiać. Odpowiednio, profesjonalnie przyrządzony zabieg jest także bezbolesny, nie wywołuje także skutków ubocznych. Dzięki laserowemu usuwaniu blizn już trwale zdołamy pozbyć się tego problemu. Laser pracuje z obfitą ścisłością i wielką precyzją, dzięki czemu terapia jest efektywna i bezbolesna. Jeżeli intryguje nas laserowe usuwanie blizn Katowice to bezsprzecznie odkryjemy fachowy salon, jaki posiada w swoim asortymencie taką ofertę. (Inne zabiegi: powiększanie ust Katowice) Przed dołączeniem do zabiegu nie występuje niezbędność wyjątkowego przygotowania się, chociaż nasza skóra powinna być czysta i niezbyt opalona. Na parę dni przed zabiegiem laserowego usuwania blizn nie można robić również peelignów oraz zabiegów mikrodermabrazji, winniśmy unikać też poniektórych leków i antybiotyków. Po zabiegu nasza skóra zdoła być przez jakiś okres nieco zaczerwieniona, aczkolwiek po 1-2 dniach zaczerwienienie oraz podrażnienie znika.

twarz

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Po jakimś czasie skóra pokryje się maleńkimi strupkami, po czym zacznie się łuszczyć. Całkowita rekonwalescencja po zabiegu trwa około miesiąc. (ciąg dalszy) W tym okresie wolno jednak wykonywać następne zabiegi usuwania blizn, dzięki którym uzyskamy wymarzony rezultat. Cena laserowego usuwania blizn zależy od wielu różnych czynników, między innymi od wielkości blizny, jej pochodzenia i dawki zabiegów. O ile ciekawi nas konkretna cena zabiegu to bez wątpliwości winniśmy udać się do salonu, gdzie w czasie konsultacji dowiemy się jak będzie następować zabieg oraz jak wiele będzie kosztować.