Jonizacja na minus, czyli wychodźmy po burzy, organizujmy ogniska, kupujmy nawilżacze powietrza

Nawilżacze powietrza mają istotny wpływ na poprawę funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Zbytnia „suchość” sprawia, że w powietrzu znajduje się bardzo dużo roztoczy, które – szczególnie u alergików – prowokują katar i inne dolegliwości. Najczęściej mierzymy się właśnie z problemem małej wilgoci. Rekompensatą jest dla nas urządzenie do oczyszczania powietrza.

Można w tym miejscu uświadomić sobie, że prawidłowa wilgotność powietrza to nie tylko domena jednej chwili. Stworzenie aury idealnej tylko na czas pracy, przy niezadbaniu o warunki przed i po, nie pomoże w poprawie naszego samopoczucia. Zharmonizowana jonizacja powinna towarzyszyć nam jak najczęściej.

koniecznie zobacz

Źródło: http://www.airnaturel.pl

Wilgotność jest ściśle powiązana z jonizacją powietrza.

Zaciekawiony? To dla nas fantastyczna wiadomość. Więc kliknij tu folia grzewcza kalkulator i przeglądaj nawet bez końca następne rzetelne posty.

To dość istotna, ale co gorsza – bagatelizowana kwestia. Przesiadujemy przed różnymi monitorami (telewizor, komputer, laptop) zdarza się że nawet powyżej ośmiu godzin dziennie. Właśnie te sprzęty przyczyniają się do wyemitowania w naszą stronę tylu dodatnich jonów, których nie dałoby w tym samym czasie środowisko naturalne. Będąc zbyt „na plus” nie funkcjonujemy tak jak powinniśmy.

Nawilżacz powietrza to sprzęt, który wytwarza zwłaszcza jony ujemne, które mają wyrównać emitowane na dniu wartości dodatnie, do wartości neutralnej. Jakie są zalety takich nawilżaczy? Przebywając w środowisku, w którym wpływają na nas jony ujemne, jesteśmy bardziej skoncentrowani; rany także szybciej zaczynają się goić. W przeciwieństwie do jonów dodatnich reakcje biologiczne również ulegają zintensyfikowaniu. Skuteczności nawilżaczom dodają odpowiednio dobrane olejki eteryczne. Ich zapach pozwala lepiej zrelaksować się, zniwelować codzienny stres, poprawić nastrój.

Oczyszczacz powietrza - airnaturel.pl
Można też jonizować organizm w sposób naturalny. Taki który spowoduje, że nie będziemy musieli pytać ile kosztują nawilżacze ultradźwiękowe i parowe, np. . Uwaga, jeśli mieszkamy w regionie częstych opadów deszczu to mamy przewagę! Wyspiarska pogoda nie zrekompensuje nam słonecznego dnia, niemniej jednak pozwoli na zrównanie się jonów, kluczowych dla lepszego funkcjonowania biologicznej maszynerii. Kolejnym sposobem na pobudzenie się „minusami” pod dniu pełnym elektronicznych „plusów” jest wyjście na ognisko, grilla. Czyli znów blisko kolejnego żywiołu, którym tym razem jest ogień.