Labioplastyka we Wrocławiu, operacja plastyczna pochwy

Wszystkie kobiety chcą prezentować się pięknie. Marzymy o tym, żeby ukochany był najszczęśliwszy na świecie żyjąc z nami. Ale każda z kobiet ma również mnóstwo kompleksów. Część twierdzi, że ma za małe piersi, inne uważają, że mają za grube uda, a jeszcze inne twierdzą, że powinny poprawić wygląd swych warg sromowych. Dla ginekologa i jego pacjentek labioplastyka Wrocław staje się coraz częściej wybieranym zabiegiem. Niedługo pewnie będzie niemal tak popularna jak wypełnianie sobie ust albo doczepianie sztucznych rzęs.

ginekologia

Źródło: http://www.estetyka-intymna.pl/
Jeżeli kobieta czuje, że jej wargi sromowe są niesymetryczne i źle to wygląda to może pójść do kliniki ginekologicznej żeby dostać odpowiedź czy jedynie jej się zdaje, czy faktycznie tak się dzieje. Jeśli pacjentka nie jest po prostu przewrażliwiona na swoim punkcie, to na sto procent będziemy mogły umówić się na taki zabieg. Labioplastyka pozwala na zmniejszenie i zwiększenie warg sromowych w zależności od danego przypadku – estetyka-intymna.pl.

W końcu ten zabieg nie jest już uważany za fanaberię, kobiety mają prawo (mslegit sprawy karne wrocław) do tego by czuć się pewnie z własnym ciałem i jeżeli zabieg związany ze zmianą wielkości warg sromowych ma je w tym wesprzeć, to, czemu nie mają do niego podejść. Oczywiście należy zastosować się do konkretnych zaleceń przed operacją i pamiętać, że przez parę dni po zabiegu nie będziemy mogły normalnie siadać, a przez dwa tygodnie nie będzie można współżyć. Oczywiście, co do wszystkich wytycznych to uzyskamy je na miejscu, w czasie konsultacji możliwość odbycia takiej operacji.

operacja

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Operacja plastyczna pochwy

Każdy ma inny pomysł na siebie, jednak bywa, że niedoskonałości naszego ciała są przeszkodą w normalnym funkcjonowaniu. Nie pojmą tego jednak osoby, które nie mają podobnych do nas kłopotów. Ostatnio coraz bardziej popularna jest operacja plastyczna pochwy – dowiedz się więcej. Najczęstszym zabiegiem jest w takiej sytuacji wyrównanie rozmiaru warg sromowych, tj. labioplastyka. Nie wszystkim taki zabieg jest potrzebny, ale są kobiety, które tego rodzaju zabiegu potrzebują i jedynie dzięki niemu będą rzeczywiście czuły się pewnie i kobieco. Kobiety po takiej operacji i po odczekaniu odpowiedniego czasu po operacji, zmieniają swoje nastawienie do seksu. Ich życie seksualne odmienia się o 180 stopni, na lepsze, bo krępują tym, że ich wargi sromowe dziwnie wyglądają.