Piękne włosy na zawsze? To niewykluczone, spytaj swojego stylisty jaki zabieg wybrać, aby otrzymać zamierzony efekt

Lśniące włosy zawsze przyciągają spojrzenia oraz sprawiają, że sami ze sobą czujemy się zwyczajnie świetnie, ale każdorazowe walczenie z niezdyscyplinowanymi kosmykami, matowymi pasmami i modelowaniem włosów nie jest zajęciem, na które potrafimy znaleźć czas, a często nawet i ochotę.

Pogrzeb

Autor: Mitch Barrie
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie rozwiązanie jest idealne dla kobiet, które znużone są już każdorazowym układaniem włosów, dla których prostowanie włosów, które z natury są pofalowane jest po prostu męką? Trwałe prostowanie włosów jest procesem, który sprawia, iż włosy stają się miłe w dotyku, lśniące, odporne na zniekształcanie i proste bez względu na warunki pogodowe i czynniki zewnętrzne, tj. niezdrowa dieta, farbowanie oraz inne zabiegi czy dżdżyste powietrze – keratynowe prostowanie włosów. Prostowanie keratynowe włosów to zabieg fryzjerski podczas którego stylista nakłada na włosy mieszankę z zawartością keratyny, organicznego budulca włosów. Po nałożeniu prostuje włosy prostownicą nagrzaną do 230°C.

Udało nam się przyciągnąć Twoją uwagę naszym interesującym postem? Fantastycznie. Zatem zachęcamy – kliknij w link dekoracje wnętrz bielsko biała i przenieś się do kolejnej witryny po szczegóły.

Zabieg ma na celu uzupełnić strukturę włosa właśnie keratyną, którą tracimy na skutek mechanicznych naruszeń tj. farbowanie, suszenie, prostowanie włosów, a także niesprzyjającej pogody. Typując taki zabieg należy mieć świadomość, że nie rekonstruuje on struktury kosmyków, a jedynie na pewien czas, w przybliżeniu na maksymalnie sześć miesięcy uzupełnia ubytki. Zwykłe prostowanie włosów oddziaływa na nie negatywnie, wysusza je, łamie oraz ogólnie niszczy, ale trwałe prostowanie włosów to proces po którym wyglądają pięknie oraz zdrowo, a przede wszystkim naturalnie. Jest to doskonała opcja dla Pań, które nie mają czasu na każdorazową stylizację włosów lub zwyczajnie nie chcą tego robić. Jeśli efekt nie przypadnie do gustu właścicielce to też nie problem, gdyż keratyna się wypłukuje oraz po kilku miesiącach włosy powracają do naturalnego stanu. Prostowanie keratynowe włosów trzeba wykonać czternaście dni przed albo po farbowaniu włosów, natomiast trzy doby po wykonanym zabiegu nie można myć głowy (mój link), wiązać włosów ani stosować jakichkolwiek preparatów do stylizacji oraz pielęgnacji, aby nie zepsuć efektu.

Podsumowując proces ten jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet, które lubią naturalny efekt zdrowych włosów każdego dnia bez zbędnego wysiłku.