Czym jest labioplastyka?

Zbyt duże bądź niesymetryczne wargi sromowe mogą być przyczyną wielu dolegliwości utrudniających normalne funkcjonowanie, a ponadto ze względu na nieestetyczny wygląd często prowadzą do kompleksów i problemów dotyczących współżycia.

Koktajle Grey Goose
Autor: Grey Goose
Źródło: Grey Goose

salony
Autor: Torsten Mangner
Przyczyny deformacji warg sromowych mogą być rozmaite, jednakże najczęściej wymienia się uwarunkowania genetyczne, uszkodzenia w wyniku porodu naturalnego lub starzenie się tej okolicy ciała. Bez względu na przyczynę problemu skuteczną metodą na jego pozbycie się jest labioplastyka.
słońce
Autor: Tempur
Źródło: Tempur
Labioplastyka bądź inaczej plastyka krocza to zabieg, który wykonuje się poprzez cięcie chirurgiczne lub przy zastosowaniu laserowa.

Jeśli nie masz pewności, czy umieszczone na niniejszej witrynie informacje są dość dokładne, to zobacz źródło (https://www.respivent24.pl/category/bloodstop-tamowanie-krwawienia), które posłużyło do napisania tego tekstu.

W zależności od typu deformacji, lekarz modeluje wargi w obrębie kształtu oraz rozmiarów. Aktualnie bardziej preferowana jest metoda laserowa, gdyż pozwala zminimalizować utratę krwi, a dzięki temu zabieg staje się mniej inwazyjny. Poza tym, zabieg z użyciem lasera nie wiąże się z długim okresem rekonwalescencji i praktycznie zaraz po zabiegu pacjentka może powrócić do normalnego funkcjonowania, oczywiście trzymając się zaleceń lekarza. Przez kilka tygodni zabronione jest pożycie seksualne oraz wysiłek fizyczny. Po zabiegu labioplastyki należy spodziewać się opuchlizny oraz bólu w okolicy zabiegowej.

Jednym z najnowocześniejszych laserów stosowanych do plastyki krocza oraz innych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej jest laser MonaLisa Touch.

Nie ociągaj się – czytaj informacje (https://www.restylane.com/pl/badania-naukowe) na temat, który tutaj omówiliśmy. Dużo informacji odkryjesz w tekście dołączonym pod poniższym linkiem.

Jeśli interesuje nas laserowa labioplastyka Katowice, Warszawa bądź inne duże miasta to miejsca, w których bez problemu wyszukamy renomowaną klinikę specjalizującą się w medycynie estetycznej.

Zanim umówimy się na zabieg lekarz musi przeprowadzić wywiad medyczny, by wykluczyć ewentualne przeciwwskazania: niezdiagnozowane krwawienie z dróg rodnych, zaburzenia krzepliwości krwi, miesiączka, ciąża, karmienie piersią,