Nowości technologiczne ku poprawie zdrowia i urody. Parę pomocnych informacji

Coraz więcej osób w Polsce zajmuje się swoim zdrowiem. Staramy się racjonalnie komponować nasze posiłki, dbamy o stan naszego uzębienia, regularnie przeprowadzamy profilaktyczne badania do lekarza pierwszego kontaktu. tak samo jest z urodą, każdy z nas stara się wyglądać atrakcyjnie, w końcu jest to pierwsza z rzeczy, przez której pryzmat osadzają nas nowo poznane osoby. Na rodzimym rynku gości coraz to więcej nowości technologicznych, które mogą nam pomóc w zachowaniu zdrowia i urody, a które jeszcze kilka lat temu nie były u nas do dostania.

Każdy z nas chce mieć
szczoteczka do zębów
Źródło: pixabay.com

piękne, białe zęby, w końcu nasz uśmiech to nasza wizytówka. Ostatnio w marketach pojawiła się zupełnie nowa, szczoteczka soniczna. jest ona wyśmienitą alternatywą dla osób, które są fanami szczoteczek elektrycznych, bowiem w przeciwieństwie do nich, nie uszkadza ona szyjek zębów a funkcje czyszczące ma tak samo dobre. Kolejną nowinką na rodzimym rynku jest ultradźwiękowy nawilżacz powietrza, ustrojstwo coraz bardziej lubiane wśród Polaków. Pozwala ono uzyskać upragnioną wilgotność w naszym pomieszczeniu, nie wydaje głośnych dźwięków, w przeciwieństwie do typowych, elektrycznych produktów. Jedyny mankament urządzenia, może być dostrzegalny dla wielbicieli czworonogów. Pupile bowiem są uczulone na ultradźwięki, i niektórym może toszkodzić.
Dla pań, które chcą wyglądać ponętnie o każdej porze dnia i nocy, najlepszą opcją będzie twarz (np. kliknij aby zobaczyć więcej) trwały. Zaoszczędzi on nam także wiele czasu przy każdodniowej, rannej toalecie. Można go zrobić w większości gabinetów kosmetycznych, a ceny z roku na rok są niższe. Możemy wykonać sobie tatuaż brwi, poprawić kontur ust lub powiek, nałożyć na wargi koloryt o najlepszej tonacji. Makijaż utrzyma się przez kilka lat, nie wyparuje z dnia na dzień, po prostu zacznie stopniowo blaknąć.
Dla tych, których zafascynowała szczoteczka soniczna, następnym ciekawym sprzętem może zostać nowej generacji depilator, również napędzany ultradźwiękami. Zobacz więcej: sprawdź. Jest on o wiele bardziej cichy niż tradycyjne urządzenie, przez co można go stosować podziwiając ukochany teleturniej w telewizji.

Następnym jego atutem jest wodoszczelność –
nawilżacz powietrza
Autor: Joe Shlabotnik
Źródło: http://www.flickr.com

możemy wziąć go ze sobą pod natrysk bądź do jacuzzi.Największą jednak spośród jego plusów jest duża delikatność – spowodowana właśnie częstotliwościami ultradźwiękowymi – nawet osoba o bardzo zaniżonym progu bólu będzie w mocy go stosować. Istnieją persony, które w swym pokoju wymagają sprzętu skrajnie różnego, niż nawilżacz powietrza – mowa tu o pochłaniaczu wilgoci. Więcej: Jest to rzecz, która sprawdzi się we wnętrzach z ryzykiem na powstawanie grzyba, który wchłonie nadmiar wody z otoczenia. Na rynku jest wiele nowych urządzeń i technik, które powstały aby uczynić nasze życie lepszym. Nawilżacz powietrza, pochłaniacz wilgoci, makijaż trwały czy szczoteczka soniczna – to tylko kilka spośród licznych, interesujących gadżetów, będących na wyciągnięcie ręki każdego statystycznego Polaka.