Profesjonalne produkty do włosów i akcesoria dla fryzjerów

Funkcjonujące we fryzjerskich salonach ekskluzywne kosmetyki do włosów wzbudzają w nas zaufanie za sprawą swojej znakomitej jakości. To formuły dla wymagających i śledzących świat mody. Wśród takich wyrobów znajdują się m.in. szampony oraz kondycjonery, serie do terapii włosów, produkty do pielęgnacji i stylizacji odmiennych długości i rodzajów włosów, kosmetyki do suchego i mokrego stylingu. Co skrywa się pod nieznanym szerszemu gronu ludzi produktami oferowanymi w najlepszych w Polsce salonach fryzjerskich? Poznajmy bliżej dwie cenione marki, po które chętnie sięgają najznakomitsi fryzjerzy.

farbowane włosy

Autor: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsze które omówimy, czyli kosmetyki Matrix to profesjonalne produkty do pielęgnacji i koloryzacji włosów, które znaleźć można wyłącznie w salonach fryzjerskich. Firmę Matrix utworzył w 1980 roku Arnie Miller, który jest światowej sławy fryzjerem. Od tego czasu firma zaczęła się rozwijać współpracując z salonami, dostarczając kosmetyki Matrix do pielęgnacji, koloryzacji oraz stylizacji włosów, a dodatkowo usługi zapewniające terapie dla różnego typu włosów. Zaawansowane technologie, które zostały wynalezione w Ameryce mają wpływ na łatwość użycia formuł oraz gwarantują świetnie rezultaty stylizacji włosów. Obecnie firma Matrix działa w 57 państwach na całym globie i może poszczycić się liczbą ponad 250.000 posiadanych salonów. Na pozycję lidera w branży kosmetyków do włosów, wpływ mają również siedziby szkoleniowe Matrix, dbające o odpowiedni poziom wiedzy pracy z włosami przy użyciu kosmetyków tej marki. Ale Matrix to też globalny team, złożony z najlepszych fryzjerów – Bea Beleza Polska SP. Z O.O. SP.K.. Ambasadorzy marki Matrix podróżują w różne zakątki świata, dzieląc się swoją kreatywnością. Pokazują najnowsze techniki fryzjerskie stylistom chcącym poszerzyć swoją wiedzą w tej dziedzinie.

zadbane włosy

Autor: Sharon Wesilds
Źródło: http://www.flickr.com
Natomiast kosmetyki Label.m, to ekskluzywna seria profesjonalnych preparatów fryzjerskich rodem z Wielkiej Brytanii. Kosmetyki Label.m zostały wyróżnione licznymi nagrodami i używane są przez rozchwytywanych fryzjerów w branży.

Nie zapomnij o tym, że nasz serwis www (http://prestiz.eu/) zawiera wyłącznie użyteczne informacje, które z pewnością Ci się mogą przydać. Sprawdź nas i zobacz, że warto jest go odwiedzić.

Label.m to też oficjalna marka London Fashion Week. Oprócz kosmetyków do włosów, w ofercie Label.m znajdziemy również liczne gadżety dla fryzjerów np. spryskiwacz do włosów, peleryna, rozmaite szczotki. Produkty Label.m można kupić poprzez spotkanie z przedstawicielem handlowym i za pośrednictwem sprzedaży online. Warto nabyć także szkolenie na płycie DVD – kliknij w źródło.