Uzdrawianie kwantowe i duchowe – czyli, leczenie nie uwzględniając ingerencji w fizyczne wnętrze naszego własnego ciałka

Na jakich zasadach polega uzdrawianie kwantowe oraz czym się różni od bioenergoterapii? A uleczanie duchowe? Na jakiego typu zasadach to działa oraz w jakich rzeczach pomaga? Czy obie formy uleczania są bezpieczne oraz skuteczne? Tego wszyściutkiego dowiesz się, czytając nasz nowiutki artykuł!

moda

Autor: BOSS Green
Źródło: BOSS Green
dziecko

Autor: Trevor Leyenhorst
Źródło: http://www.flickr.com
Bioenergoterapia to stosowany jeszcze niedawno termin, który to sporo ludziom kojarzy się z oszukiwaniem naiwnych ludzi, a także nawet i zwykłą głupotą. Istnieje jednakże bardzo wiele zwolenników tej metody, która to zaliczana bywa do medycyny niekonwencjonalnej. Dlaczego jednak mówimy o tym, skoro w temaciku nie ma o tej rzeczy słówka? Otóż jest, lecz pod inną nazwą. Od niedawna bioenergoterapię nazywa się: uzdrawianie kwantowe, które najczęściej mamy możliwość znaleźć pod hasłem: „Leczenie bez skalpela”. Polega ta metoda na leczeniu poprzez dotyk, i chociaż autentyczność takiego typu zbiegów – fakt, czy też one działają – nie jest nigdzie potwierdzony z naukowego punktu widzenia, to wielu ludzi w to wierzy. Jest to najprawdopodobniej zasługa siły sugestii, która umie zdziałać często niemożliwe.
Kobieta, piegi

Autor: Monthly
Źródło: Fotolia
Jeżeli chodzi o uzdrawianie duchowe, to jeżeli dobrze się temu przejrzeć, bywa to alternatywa terapii, lecz przeprowadzany nie przez Psychologów, lecz persony mające posiadaniu certyfikaty oraz dyplomy z różnych zajęć powiązanych z duchowością i tak przezywanymi „Bioradami”.

Tego typu uzdrawianiu istnieje możliwość się poddać wewnątrz bardzo dużo trudnych sytuacjach. Ogólnikowo rzecz ujmując obydwie metody uzdrawiania same w sobie są bezpieczne, jednak dużo zależy od naszego nastawienia.

Nie czekaj! Jeżeli zainteresował Cię nasz tekst, to przejdź w kolejną stroną. Tam czeka na Ciebie kluczowa treść (https://www.ortodoncjabecker.pl/). Mamy nadzieję, że w taki sposób będziemy mogli rozwiać wszelkie Twoje niepewności.

To samota sam rzecz tyczy się ich skuteczności.