W jaki sposób panie dbają o wygląd zewnętrzny, do czego się przy tym wykorzystuje nowoczesne lasery.

Kobiety w trosce o swoją urodę i wygląd przeprowadzają najróżniejsze zabiegi kosmetyczne, a jednym z najpopularniejszych jest usuwanie włosów z różnych części ciała.

Omega-3

Autor: Wilfredo Rodríguez
Źródło: http://www.flickr.com
Depilację wykonać można na wiele różnych sposobów, zarówno samemu w mieszkaniu jak i w kosmetycznym gabinecie. Środki domowe to w pierwszej kolejności klasyczna maszynka, różnego rodzaju elektryczne depilatory, a także plastry (kinezyterapia miejscowa) i woski. W zależności od metody takie zabiegi mają większą lub mniejszą skuteczność, lecz po upływie jakiegoś czasu i tak zaczną odrastać. Bardzo skuteczna i dająca doskonałe efekty jest depilacja Katowice laserem. Zabieg laserem można wykonać w wielu salonach urody, a wygląda on tak, że za pomocą promieni niszczy się cały włos wraz z cebulką.

Zainteresował Cię ten wpis? Zatem przydadzą Ci się ekstra źródła (http://www.krevetki.pl/kontakt/), które dadzą Ci masę szczegółów na ten temat. Zachęcamy zatem do kliknięcia w podany link.

Daje to trwałe efekty, gdyż taki włos już nie będzie odrastał.

Innym zastosowaniem nowoczesnych laserów jest usuwanie rozmaitych przebarwień, blizn i tatuaży. Różnego rodzaju zmiany na skórze czy wprowadzony głęboko barwnik mają dużą trwałość i przy pomocy tradycyjnych sposobów bardzo ciężkie do usunięcia. Dawniej osoby chcące się na przykład pozbyć tatuażu decydowały się nawet na zabieg jego usunięcia przez chirurga, po czym zostawały niezbyt ładne blizny. Obecnie usuwanie tatuażu Katowice przy pomocy lasera jest techniką bardzo bezpieczną, a jednocześnie dającą świetne efekty.

Promienie światła o odpowiednich parametrach rozbijają cząsteczki barwnika, dzięki czemu mogą być one później usunięte z organizmu. Przy dużych tatuażach cały proces może wymagać nawet kilkunastu wizyt, ale daje dużą skuteczność.