W jaki sposób polubić golenie? Jakich akcesoriów oraz kosmetyków warto używać?

Jednym z bardziej znienawidzonych przez mężczyzn zajęć jest golenie. Z pewnością sporo mężczyzn, którzy każdego dnia z rana golą się powie, że bardzo nie lubi tego nudnego zajęcia.

W niektórych przypadkach jest to sprawa podejścia, ale również źle dobranych akcesoriów oraz kosmetyków.

Zebraliśmy tutaj ciekawe dane, więc jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś dodatkowego obejrzyj więcej tu (http://www.eclest.pl/) naszych witryn.

Czy ten zabieg można polubić?

skóra twarzy

Autor: Victor
Źródło: http://www.flickr.com
kosmetyka

Na pewno można, a wiedzą o tym ludzie, którzy z golenia zrobili taki rytuał. Tak, nie powinno dziwić, iż ktoś podchodzi do tej kwestii bardzo poważnie. Część mężczyzn, którzy cenią sobie wyczucie stylu, posiadają też bardziej tradycyjne podejście do tematu. Tania jednorazówka już im nie wystarcza, chcą trochę jakby powrócić do czasów, gdy przyrządy do golenia wyglądały inaczej niż obecnie, natomiast były bardzo dobre i służyły latami. Takim są maszynki z wymiennymi żyletkami. Możemy także dziś je stosować, czego przykładem jest Muhle Razor . To wyjątkowa marka, która wypuszcza tego typu stylowe akcesoria na rynek. Nie można też zapominać o dobrej jakości pędzlu do nakładania piany.
A co z różnymi kosmetykami do golenia? Kiedy patrzymy na półkę, gdzie znajdują się pianki do golenia , to musimy się zastanowić co zakupić. Na pewno korzystanie z nich to niesamowicie wygodna sprawa. Otrzymujemy bowiem gotową pianę, którą tylko nakładamy na twarz. Nie trzeba wsmarowywać żadnych kremów, które po goleniu trzeba dokładnie zmyć. Piana bowiem zmywa się bez problemu.
kłopoty

Autor: Darkside_sithlord [Marlon Garcia]
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o żele do golenia, to istnieje także ich spory wybór.

Na pewno są one fajnym wyborem dla osób o skórze wrażliwej, ponieważ żel posiada bardziej jednolitą konsystencję, która bardzo dobrze pokrywa skórę oraz tym samym bardziej chroni przed podrażnieniami i często mocniej nawilża.