Lipofilling, zatem powiększanie biustu własnym tłuszczem

Lipofilling biustu to chirurgiczna procedura, jaka polega na powiększeniu piersi poprzez uzupełnienie ich własną tłuszczową tkanką.
Tym sposobem można stracić parę centymetrów w miejscach, gdzie jest ich za dużo a także zyskać kilka tam, gdzie ich potrzebujemy.

powiększanie biustu tłuszczem wrocław

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób przebiega sam zabieg jak też jakich efektów możemy się po nim spodziewać?
Lipofilling jest to alternatywa dla bardziej inwazyjnego sposobu powiększania biustu poprzez wszczepienie implantów. Zaletą metody jest fakt, iż do zabiegu wykorzystuje się materiał całkowicie naturalny, zatem niebezpieczeństwo reakcji alergicznych zostaje zmniejszone. Na dodatek lipofillling oznacza również odessanie tkanki tłuszczowej z punktów, jakie częstokroć bywają kłopotliwe, jak dla przykładu biodra.
witamina

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
W jaki sposób przebiega powiększanie biustu tłuszczem Wrocław? Pierwszym etapem zabiegu lipofillingu piersi jest liposukcja, a więc odessanie tłuszczu. Przy znieczuleniu ogólnym w tłuszczową tkankę wstrzykiwany zostaje roztwór soli fizjologicznej, który zmiękcza tłuszcz i powoduje obkurczenie się naczynek krwionośnych. Następnie na skórze robione są nacięcia, poprzez jakie odsysany jest tłuszcz. Następny etap to preparacja pobranej tkanki tłuszczowej. Tkanka zostaje odwirowywana – w ten sposób woda i obumarłe komórki są odseparowane od komórek macierzystych. Ostatnia faza zabiegu jest to transplantacja przygotowanego tłuszczu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na opisywany temat, kliknij na odsyłacz do www (https://theomarvee.com/content/4-kontakt) – informacje w tym miejscu zawarte są bardzo ciekawe.

Tłuszcz wprowadzany jest pod skórę z pomocą niezmiernie cienkich wenflonów – cieniutkie pasma wstrzykiwane są pomiędzy skórę a gruczoł piersiowy.

Cały zabieg odbywa się w przeciągu jednej doby. Lipofilling biustu powoduje nie tylko ich powiększenie, ale i ich ujędrnienie.

Kliknij ten link i sprawdź tutaj (https://www.reha-kompleks.pl/rehabilitacja-uroginekologiczna/nietrzymanie-moczu/) podobne informacje na ten temat – one z całą pewnością Cię zaciekawią, zatem nie wahaj się zbyt długo:)

Piersi po zabiegu wyglądają bardzo naturalnie.