dbałość o właściwe odżywianie

Od dawna wiadomo, że troskliwość o dobre, zdrowe odżywianie jest istotna dla harmonijnego wzrastania, oraz utrzymania właściwego stanu zdrowia. Zezwala ustrzec się wielu schorzeń, które rozwijają się czasem przez wiele lat, jako efekt konsumowania przesadnej, albo zbyt małej wielkości określonych składników pokarmowych.

owoce

Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Ekologiczna woda kokosowa jest w pełni naturalna, czysta biologiczne, a również pełna koniecznych dla naszego organizmu soli, witamin i mikroelementów. Świetnie substytuuje mleko i napoje izotoniczne. Jest bezbarwna, czasem lekko mętna, zabarwiona na biało i nieomal całkiem pozbawiona tłuszczu. Im młodszy kokos, tym sporzej wody mieści. Woda kokosowa jest obfitym zdrojem wielu pierwiastków mineralnych, m.in. potasu, magnezu, wapnia, fosforu i sodu. Woda (jonizatory wody) kokosowa działa jak napój izotoniczny, iryguje ustrój i poprawia niedostatki elektrolitów podyktowane wzmożonym wysiłkiem fizycznym. Mieści ona znacznie więcej potasu niż większość pozostałych napojów energetycznych i izotonicznych, a również cechuje się niższą zawartością sodu. Dzięki temu pomaga naszemu organizmowi szybciej się zregenerować i nabrać energii przed kolejnymi wyzwaniami. Świetnie nadaje się dla sportowców w czasie powiększonego wysiłku. Ekologiczna woda kokosowa jest antyalergiczna, nie mieści laktozy ani cholesterolu. Do tego posiada niższą zawartość tłuszczu aniżeli mleko, a równocześnie jest od niego bardziej odżywcza. Woda wywodząca się z środka młodego zielonego kokosa posiada skład podobny do osocza krwi – zdrowa ekologiczna woda kokosowa.

zdrowe przekąski

Autor: TOK TOK
Źródło: TOK TOK
Kokos i woda kokosowa świetnie wpływa na formę cery, przydają skórze blasku, jędrności i gładkości. Kokos działa bardzo dobrze na serce, reguluje cholesterol, wspomaga w podtrzymaniu wagi ciała, oczyszcza organizm z toksyn i zarazków. Przydaje siły, zwiększa przemianę materii. Energetyczny baton kokosowy nie mieści żadnych sztucznych uzupełnień i polepszaczy Przygotowywane są w taki sposób, aby nie pozbawić ich wartości odżywczych. Świetne dla sportsmenów, osób spędzających czas aktywnie, również dla wszelkich szukających pożywnej i najbardziej smacznej przekąski – kliknij i zamów taki batonik dla siebie.