Prostowanie loków nie w każdym przypadku bywa niszczące, dziś można prostować włosy keratyną oraz troszczyć się o ich kondycję

Do tej pory prostowanie pasm kojarzone było z ich wyniszczaniem. Właśnie takie działanie miewały urządzenia prostujące, zwłaszcza te tańsze. Jednak dzisiaj prostowanie włosów zyskało zupełnie nowe oblicze, bo w podobnych zabiegach stosuje się keratynę, naturalny budulec włosa.
Tu sprawdzi się keratyna włosy będą po niej piękne

Powodem, dla którego kobiety prostują pasma nie bywa tylko elegantsza fryzura, lecz przede wszystkim konieczność ujarzmienia niepokornych włosów. Nawet kobiety z prostymi pasmami miewają z tym nieraz trudności. (najlepsza kreatyna na włosy) Prostowanie włosów pomaga ograniczać ten problem, ale okazuje się krótkotrwałe i czasochłonne. Prostowanie keratyną pozwala zyskać proste pasma oraz utrzymać ten stan przez kilka miesięcy, co okazuje się niezwykle wygodne oraz estetyczne.
Takie prostowanie nie wyniszcza włosów
oryginalna butelka perfum

Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Keratynowe prostowanie włosów nie niszczy ich w odróżnieniu od tradycyjnych prostownic z nagrzanymi płytkami (Keratin Polska zadba o Twoje włosy).

Nie ma najmniejszych zastrzeżeń, że to jest faktycznie rzetelna oferta, dotycząca wartościowych tekstów. Zapoznaj się z nią teraz.

Podawana podczas prostowania keratyna jest naturalnym budulcem włosa i w dużym stopniu odpowiada za jego zdrowie. Kobiety, które przeprowadziły na swoich włosach rzeczony zabieg, zauważają, że ich włosy stają się zdrowsze, lśniące oraz przyjemnie wygładzone.http://a2stomatologia.pl/Takie włosy bywają bardziej podatne podczas modelowania uczesania, są też milsze w dotyku.

Zabieg keratynowego prostowania utrzymuje się na włosach około trzech miesięcy, potem należy go powtórzyć, by ponownie cieszyć się gładką fryzurą, jak też dostarczyć pasmom cennego składnika. Dla optymalnego rezultatu warto też stosować preparaty kosmetyczne polecone w salonie fryzjerskim, które poprawią działanie keratyny.