Nietolerancja pokarmowa – co zrobić, aby złagodzić jej przykre skutki?

Może dotyczyć każdego – wiek lub płeć nie mają tu najmniejszego znaczenia. Niejednokrotnie jest utożsamiana z alergią. W dzisiejszych czasach staje się coraz powszechniejszym problemem.

para

Autor: Viktor Rosenfeld
Źródło: http://www.flickr.com

Specjaliści ostrzegają: liczba ludzi walczących z tą dolegliwością ciągle wzrasta. Statystyki mówią same za siebie: cierpi na nią już 75% dorosłych i aż 90 procent dzieci.

Niezwykle nam przyjemnie, że poświęciłeś swój czas, żeby przeczytać ten tekst. Jeżeli czujesz chęć na inne, to kliknij stronę (https://psychoterapiawsopocie.pl/) i przejdź do kolejnej strony.

Niejeden dietetyk Wrocław () jest tego doskonałym przykładem – ma mnóstwo pracy. Do gabinetów lekarskich na ogół przychodzą pacjenci z dość nieswoistymi objawami. Pulsujące bóle głowy, katar, wzdęcia, biegunki, wymioty, nadwaga, wahania nastroju, problemy ze skupieniem uwagi, ogólne osłabienie chroniczne zmęczenie, depresja, zmiany skórne, zapalenie stawów – widać wyraźnie, iż ich „lista” jest niesłychanie długa. Powiązanie opisanych symptomów z przyjmowaniem pokarmów często bywa trudnym zadanierm.

Z pewnością przyda Ci się darmowy dostęp (https://www.przychodniazycie.pl/305,Internista.html) do naszej następnej strony. Nie ociągaj się, tym bardziej jeśli zaciekawiły Cię opublikowane tutaj treści.

Potrzeba ogromnej wiedzy a także intuicji, by mu sprostać. Postawienie włqaściwejj diagnozy staje się możliwe, dzięki wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi, którymi są testy na nietolerancję pokarmowe. Zrobić je można samodzielnie w domu bądź w gabinecie dietetyka.

Wystarczy jedna próbka krwi, żeby wykryć podwyższony poziom przeciwciał IgG w reakcji na określone pokarmy, takie jak: jak na przykład: baranina, skorupiaki, mleko krowie, fasola, orzechy czy papryka. Wystarczy wyeliminować szkodliwe składniki z diety żeby w znaczący sposób złagodzić nieprzyjemne objawy nietolerancji pokarmowej.
Posted in Bez kategorii