Oxybrazja – świetny sposób na to, żeby zatroszczyć się o swoją skórę po lecie

Lato to dla większości z nas nader dobry czas. Wreszczie zyskujemy szansę, by wypocząć. Niestety nasza skóra nie ma tyle szczęścia.

aromaterapia

Źródło: pixabay.com
Silne słońce, suche powietrze, piasek, słona woda pozostawiają na niej swój ślad.
peeling

Autor: Centrum Kultury w Lublinie

Staje się porowata.

Nieprawdopodobnie interesujący tekst, nieprawdaż? Jeśli też tak sądzisz, to kliknij na odmienne pomocne materiały, które pochłoną Cię totalnie.

Traci elastyczność – znajdź więcej na Co robić, żeby odzyskała zdrowy wygląd i powróciła do doskonałej „formy”? Pomocna bezsprzecznie okazuje się oxybrazja Urządzenie do wykonywania wspomnianego zabiegu znajdziemy w niemal każdym gabinecie kosmetycznym. Pojawia się jednak pytanie: na czym tak naprawdę polega cała „procedura”? Oxybrazja, czyli inaczej mówiąc mikrodermabrazja wodno-tlenowa to odmiana peelingu mechanicznego. Złuszczanie martwego naskórka ma miejsce w oparciu o tlen i sól fizjologiczną – renomowane urządzenie do oxybrazji. Pierwszy z powyższych „składników” stymuluje włókna kolagenowe do regenracji, drugi natomiast – bardzo dobrze łagodzi różnego rodzaju podrażnienia skóry. Co więcej posiada właściwości zmiękczające oraz nawilżające. Jezeli pragniesz zatroszczyć się o swój wygląd koniecznie powinnaś odwiedzić sklep kosmetyczny Wrocław dysponuje nader bogatą „siecią” tego typu „placówek”.

Odnajjdziesz tam masę artykułów przeznaczonych do szeroko rozumianej pielęgnacji ciała, takich jak choćby: odżywki, balsamy, masła, peelingi, żele pod prysznic, dezodoranty, perfumy, podkłady, farby do włosów, toniki oczyszczające, palety cieni, sztuczne rzęsy, kredki – wymieniać można bez ustanku.